wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna > O nas
0123
0
Kontakt
 • FLOORBOX systemy podłogowych punktów zasilających
  Biuro handlowe i magazyn:
  ul. Szwedzka 33 lok. 18
  (wejście od ul. Kowieńskiej)
  03-420 Warszawa, Polska
  NIP: 113-036-07-43

 • E-mail:biuro@floorbox.pl
 • Telefon+48 (22) 490 84 82
  +48 519 582 557
 • Godziny działania sklepuzapraszamy w godzinach 8 - 16:30.
 • Kod QR - Netconn Dariusz Bednarek
Chmura tagów

O nas

Witamy!

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu gniazd elektrycznych montowanych w podłogach budynków lub bezpośrednio w ziemi lub chodniku. Od 2009 roku oferujemy pomoc przy rozwiązaniu problemu naszych Klientów- w jaki sposób i skąd wziąć prąd z podłogi żeby było bezpiecznie i estetycznie?
Jesteśmy największym sklepem branżowym w kraju. Sprzedajemy w sklepie stacjonarnym i w internecie. Współpracując z firmami wykonującymi instalacje elektryczne dostarczamy towary na wiele inwestycji budowlanych.

Oferowane przez nas puszki podłogowe to popularny element instalacji elektrycznej w każdym biurze, domu, galerii handlowej lub salonie samochodowym. W uchylne pokrywy floorboxów można wkleić dowolny rodzaj materiału jakim wykańczamy podłogę-  wykładziny dywanowe, panele, terakotę, kamień naturalny, żywicę czy deskę. Podłogowe punkty zasilające wykonane są z trwałego plastiku, stali nierdzewnej lub z mosiądzu. W zależności od typu, dostarczamy je w pełni wyposażone w gniazda, lub też wyposaża się je w gniazda dowolnie, wg własnych potrzeb. 

Od wielu lat oferujemy również małe kolumny zasilające które można montować wewnątrz i na zewnątrz budynków. Kolumny zasilające wytrzymują nie tylko obciążenie ciężkimi samochodami, ale również są odporne na działanie każdych warunków atmosferycznych. 

Skąd wziąć zasilanie np. na dużym placu handlowym? Mamy na to rozwiązanie. Zewnętrzne ziemne bloki zasilające NVMR posiadają wysuwane zestawy gniazd elektrycznych z których można zasilić odbiorniki o mocy do 140 kW. Uchylne lub podnoszone pokrywy wykonane są z żeliwa lub ze stali nierdzewnej i można je wypełniać brukiem, asfaltem lub płytami chodnikowymi. Wewnątrz naszych urządzeń montujemy specjalne grzałki które umożliwiają użytkowanie przez cały rok.

Jeśli nie wiesz jaki rodzaj zasilania będzie dla Ciebie najlepszy, prosimy o kontakt. Z chęcią rozwiążemy Twój problem i zaoferujemy bezpieczne, odpowiednie i sprawdzone rozwiązanie.


Przejdź do strony głównej